Multimedya Uygulamalar

Multimedya uygulamaları konvansiyonel tanıtım araçlarıyla karşılaştırıldığında gerçek yaşama daha yakın olduğundan son yıllarda hayatın bir çok alanında yoğun ilgi görmüştür. Polifoni, aşağıda sıralanan başlıklarda yer alan konularda en uygun multimedya uygulamalarını yapabilecek bilgi teknolojisine sahiptir.

 • Firma Tanıtım Sunuşları
 • Portfolyolar
 • Ürün Katalog ve Broşürleri
 • Fuar ve Sergi Sunuşları
 • Seminer ve Toplantı Sunuşları
 • Kullanım Kılavuzları
 • Dijital Bültenler ve Dergiler
 • Satış ve Bilgilendirme Noktaları (Kiosk)
 • Ansiklopediler
 • Sözlükler
 • Kurs ve Okul Öğrenim Programları
 • Personel Eğitimi
 • Eğlence (Oyunlar)
 • Sanal Gerçeklik (Virtual Reality)

E-Ticaret Çözümleri

Polifoni, iş ve ticaret dünyasına yeni bir boyut kazandıran, sanal mağazaların, birbiri ardına faaliyete geçtiği ve önümüzdeki yüzyılda önemini daha da arttıracak olan internet üzerinden elektronik ticaret konusunda firmalara çözümler sunmaktadır.

Mağazanızda yer alan tüm ürünleri kategorilere ayırıp güncellenebilir veya siteden kaldırabilirsiniz. Bu işlemleri siteniz üzerinden sadece bir kaç dakikanızı harcayarak kendi bilgisayarınızdan yüksek güvenlik çercevesinde yapabilirsiniz. Tüm e-ticaret uygulamarımızda günümüzün en yüksek şifreleme teknolojisi olan 256 Bitlik güvenlik sertifikalarını kullanmakta, bu sayede siz değerli müşterilerimizin sitelerinden alış-veriş yapan ziyaretçilerin işlemlerini huzurlu bir şekilde yapmalarını sağlamaktayız.

Bankaların sunmuş olduğu VPOS uygulamasını sistemlerimize entegre ederek, kullandığımız sanalposlarla yapılan alış-veriş tutarlarının anında hesabınıza geçmesini güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)

İçerik yönetim, web sitelerinde yer alan içeriğin yani yazı ve görsellerin güncellenmesi ve yenilerinin eklenmesi işidir. Bu işler web yapım firması tarafından yapılabileceği gibi, uygun bir içerik yönetim sistemi sayesinde site sahibi tarafından da yapılabilir.

İçerik yönetim sistemi, çoğu kez web üzerinden site sahibi ve yetki verdiklerinin kullanıcı adı ve şifreleri ile ulaşabildiği, web sitesinin bazı bölümlerinde ya da tümünde yer alan yazıları ve görselleri değiştirmek ve yenilerini eklemek için kullanılan programlardır.

Basitçe hazırlanmış bir yönetim panelinden ibaret olabilir ya da oldukça kapsamlı bir web tabanlı uygulama olabilirler. Genel olarak, sitenin genel yapısına değil, sadece içeriğine müdahale edebilecek şekilde yapılandırılırlar.

Web Tabanlı Uygulamalar

Web programlama uygulamaları, konu olan taraflar açısından dört ana başlık halinde ele alınabilir.

B2C (Business to Customer) İşletme – Son Kullanıcı
B2B (Business to Business) İşletme – İşletme
B2E (Business to Employee) İşletme – Çalışan
B2M (Business to Mobile) İşletme – Mobil Cihaz Kullanıcısı

Bu uygulama yapıları kullanılarak, işletmelerin diğer işletmelerle, son kullanıcılarla ve çalışanlarıyla arasında, istenilen amaca uygun uygulamalar geliştirilebilmekte ve en etkin çözümler sunulabilmektedir.

Günümüzde, online alışveriş (B2C) ve işletmeler arası uygulamalar (B2B) başta olmak üzere, rezervasyon işlemlerine, basit üyelik takibi uygulamalarından kapsamlı stok ve sipariş takibi düzenlemelerine kadar tüm uygulamalar web üzerinden sunulabilmektedir.

Yazılım Çözümleri

Polifoni’nin Bilişim departmanındın ana faaliyet alanı sizin için özel yazılım çözümleri geliştirmektir. Polifoni yenilikçi teknolojisi ve onaylanmış çalışma metodolojisiyle müşterilerine en kaliteli yazılım çözümlerini sunmaktadır.

Talebiniz özel bir yazılım geliştirme projesi veya bir web tabanlı proje ise Polifoni sizin için en iyi ve benzersiz çözümü üretecektir.

Web Tasarımı

Günümüzde web siteleri kurumlar için temel pazarlama ve tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Gelişen altyapı teknolojileri ve oluşan internet kullanıcısı potansiyeli, kurumlara “işlevsel bir web sitesine” talep duyma zorunluluğunu getirmiştir. Günümüzde artık hiçbir kurumun bir web sitesine sahip olmama lüksü kalmamıştır.

Web tabanlı uygulamalar, müşterilere, iş ortaklarına ve çalışanlara güçlü iletişim araçları sunarken, karmaşıklığı da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, web tabanlı uygulamalar ancak kullanıcıların gerçek ihtiyaç ve hedefleri etrafında gerçekleştirilir ve inşa edilirlerse başarılı olabilmektedir.

Polifoni güçlü bir yazılım altyapısı, ölçülebilir kullanılabilirlik ve işlevsellik içeren arayüz tasarımları gerçekleştirerek, web sitenizde istediğiniz yenilikleri üretmektedir.