3D Animasyon

Objelerin haraketlendirme, Işıklandırma ve Gölgelendirme genel ortam aydınlatması, gerçekçi güneş ve gökyüzü yaratmak, tam ve yarı gölgeli alanlar, objelerin ışık geçirgenliği, kamera ayarları 3d animasyon ekibimiz ile, tüm sektörlere en etkili, en çarpıcı ve benzersiz 3D animasyon çözümleri sunmaktayız.

Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

Radyo kotrollü hava araçları ile farklı irtifalardan, ihtiyacınıza yönelik görüntüleme hizmetleri sunmaktayız..

Firmamız; isteğinize ve amacınıza uygun olarak, mevcut helikopter, multikopter gibi hava araçları üzerine monte edilmiş, fotoğraf ve video ekipmanları ile yüksek çözünürlükte görüntüler elde etmektedir.
Yakın bir zamana kadar sadece gerçek boyutlu helikopterlerle ve uçaklarla yapılabilen yüksek maliyetli hava çekimleri, Polifoni’nin sunduğu radyo kontrollü araçlarla da yapılabilmektedir. Radyo kontrollü hava araçlarıyla yapılan kayıtların maliyetinin uygun olmasının yanı sıra, daha güvenli olması, gerçek boyutlu helikopterler ve uçakların uçamayacakları yükseklik ve yerlerde uçuş imkânına da sahip olması, avantajları arasında yer almaktadır.

Tanıtım, film çekimlerinin yanı sıra inşaat, otel, bina, park, arazi fotoğraf ve video çekimleri de yapmaktayız. İnşaat alanı gibi mekânlarınızın periyodik fotoğrafları çekilerek, çalışmanın gelişimi takip edilebildiği gibi, reklam amaçlı olarak otel veya binanızın havadan çekilmiş olan fotoğraf ve video görüntülerini web sayfanızda kullanabilirsiniz. Tüm bu sunulan hizmetler alternatif hava görüntüleme sistemleri arasında en ekonomik çözüm olarak öne çıkmaktadır.

Projelendirme aşamasında, müşteri tarafından istenilen çekimin keşfi ekibimiz tarafından yapıldıktan sonra, çekimin türüne göre bir senaryo hazırlanır. Senaryo gereği hava aracının nasıl uçacağı önceden planlanır. Çekim yapılacak yer, insan ya da araç trafiği açısından yoğun bir bölgedeyse çekim için trafiğin nispeten az olduğu sabah saatleri tercih edilir.

Video ve Fotoğraf Çekimi

Tanıtım  filmi bir kuruluş için kendini en iyi ifade etme yöntemidir. En başta, görsel ve işitsel duyulara hitap ettiği için izleyenleri etkiler, bilinçaltına yerleşir ve hedefe ulaştırır. Herhangi bir metin okunurken algılama sadece göz ile yapılır. Ancak bir tanıtım filmi izlenirken hem göz ile görüntüler algılanır, hemde seslendirme metni işitsel olarak algılanır. Bu iki algılama yöntemi ile tanıtım filmleri insanlar üzerinde daha olumlu ve uzun süre kalıcı bir etki bırakır.

Bir firma için Kendini tanıtma ve ifade etmenin belki de en ekonomik yolu tanıtım filmi hazırlatmaktır. Kurumun vizyon ve misyonu doğrultusunda hazırlanan tanıtım filmlerinin cd ve dvd ortamında istenilen miktarda çoğaltımı ve dağıtımı yapılmaktadır.

Ayrıca web sayfasına gelen ziyaretçiler de bu filmleri seyredebilmekte ve hedef kitlenin daha genişlemesi, firmanın daha çok kişi ve kuruluş tarafından bilinmesi sağlanmaktadır. Sizin ulaşamadığınız kitle böylece size daha yakından tanıyacak ve etkilenecektir.

Reklam ve Tanıtım Filmi

insanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmek, belirli bir düşünceye yöneltmek, dikkatlerini bir ürüne hizmete, fikir ve kuruluşa çekmeye çalışmak, onunla ilgili bilgi vermek, ona ilişkin görüş ve tutumlarını değiştirmelerini veya belirli bir görüşü ya da tutumu benimsemelerini sağlamak amacıyla oluşturulan; iletişim araçlarından yer ya da süre satın almak yoluyla sergilenen veya başka biçimlerde çoğaltılıp dağıtılan ve bir ücret karşılığı oluşturulduğu belli duyuru olan reklam hizmetleri tarafımızdan her yönü ile yapılmaktadır.

Her yeni çıkan ürün, kurulumundan kullanımına, fonksiyonlarından teknik özelliklerine kadar bir çok bilinmeyeni de beraberinde getirir. Bunları başta satış teşkilatı olmak üzere, nihai kullanıca kadar herkese en iyi anlatma yolu “göstermek” tir… Biz, tek bir ürün veya bir ürün dizisini her yönüyle tanıtan, ürünle bağlantılı herkesin sıkça sorabileceği her tür sorunun cevabını audio/visual olarak veriyoruz.

Seslendirme (Dublaj) Hizmetleri

Tanıtım videosu, radyo spotu, belgesel film, kısa veya uzun metrajlı film vs gibi görsel veya işitsel projelerinizde ihtiyacınız olan seslendirme sanatçılarını firmamızdan temin edebilirsiniz. İşinin ehli olan dublaj sanatçılarımız ile her an hizmetinize hazırız.

Jingle ve Tanıtım Müzikleri

Şirketiniz, ürünleriniz, projeleriniz vs için tanıtım müziklerine mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz. 15 seneyi aşan süredir reklam müziği piyasasında olan ekibimiz ile isteklerinizin ötesinde bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.