Dijital Baskı Çözümleri

Işıklı ve ışıksız olmak üzere her bütçeye uygun tabela çalışmalarımız mevcut olup, profesyonel tasarım ve montaj ekiplerimiz tarafından en kaliteli malzemelerden imal ettiğimiz tabelaları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimizden de faydalanabilir, ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tabela kulvarında ise ürünlerimiz şöyledir: Işıklı germe branda, ışıklı pleksi, kutu harf, krom harf, totem, yön levhaları, saç tabela çeşitleri, kompozit oyma, strafor tabela çeşitleri, pleksi ledli tabela, vs.

Dijital Baskı Çözümleri

160 cm, 320 cm, 520 cm boylarında dış mekan veya iç mekan baskılarımız ile hizmetinizdeyiz. Ajans olarak da hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize sunduğumuz en iyi baskı seçeneklerini bizler ile keşfedecek. Şirketimize ait atölyemizde en kısa zamanda isteklerinize cevap vermekteyiz.

Çözümlerimiz; folyo baskı, branda baskı, stor perde baskı, araç kaplama, sahne dekor imalatı, One Way Vision cam kaplama, stand giydirme, vs.

Matbaa Hizmetleri

Matbaa dalında yaptığımız tasarımlar ile en basit ürünleri göz kamaştırıcı bir hale getirmemiz en büyük özelliğimizdir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılan tasarımlarımız zamanında teslim edilip siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu kulvarda hizmetini verdiğimiz ürünler: Kartvizit, broşür, el ilanı, katalog, dergi, magnet, sticker, paspas, menü, amerikan servis, kapaklı dosya, fatura, insert, bloknot, karton çantalar, vs.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal Kimlik, kısaca şirketinizin / markanızın müşterilerinize sunduğunuz yüzüdür. Kurumsal kimliğinizin başta gelen ilk ögesi firmanız için özel tasarlanmış olan logodur. Logodan sonra da şirket içi veya dışı yapacağınız tüm iletişimlerinizde şirketinizin / markanızın duruşunu, kalitesini temsil eden kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, fatura vs. gibi basılabilir ögeler takip eder. Size özel olarak yapılmış bir logo ve kurumsal kimlik, müşterilerinizin dimağında kolayca yer almanızı sağlar.